Rüyada Kilo Almak Hangi Gelişmelere Delalettir?

Rüyada Kilo Almak Ne Anlama Gelir?

Rüya görmek her insanın doğasında vardır. Rüyalar, uykunun tam dalma evresidir. Günlük yaşam koşturmacası içinde bizi etkileyen durumlar, geceleri rüya olarak karşımıza çıkar. Bu bazen hoş bir rüya, bazen de kâbus olabilir. Zihnimiz, görülen rüyaların az bir kısmını bize gösterir. Saatler boyu gördüğümüzü sandığımız şeyler aslında saniyelik görüntülerden ibarettir. Bizi etkileyen rüyalar arasında rüyada kilo almak da sayılabilir.

 

Rüyada Kilo Almak ve Başarı

 

Kişinin, kilo aldığını görmesi, olumsuz bir durum olarak yorumlanması beklenir. Fakat tam tersine rüyada kilo almak güzel bir şeydir. Kişinin, istediği başarıya ulaşması şeklinde değerlendirilir. Bu rüya, kişinin istediği başarıya ulaşması olarak kabul edilir. Bu başarı ile birlikte çok büyük işlere imza atarlar. Genel olarak olumlu yorumlanan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişinin, toplum içinde itibar sahibi olacağı da söylenebilir. 

 

Rüyada Kilo Almak ve Güzellik

 

Rüyayı görenin kendisine koyduğu hedeflere ulaşması anlamını da taşır. Ayrıca zenginlik ve bolluğun da işaretidir. Rüyada kendini olduğundan kilolu görmek,iş yoğunluğundan dolayı yorulmanıza işaret eder.Kişi, ne kadar çok kilo alırsa o derece zenginlik ölçüsü artar. Rüyada alınan az kilo az mal ile çok kilo çok mal ile tabir edilir. Bazı yorumcular da böyle rüya gören kişilerin takıntılı olduklarını söylerler. Aşırı derecede güzellik ve estetik takıntısı olan kişiler tarafından sık görülen bir rüyadır.

 

Rüyada Kilo Almak ve Zenginlik 

 

Bir diğer tabire göre kilo almak eşiyle arasının düzelmesi anlama gelir. Ev yaşamında, bolluk bereket ve huzur olarak da tabir edilir. Geçirilen büyük bir kazadan sonra, kendine çeki düzen vermesini işaret eder. Ayrıca kişi, rüyada kilo almak ile kendini büyük işlerin içinde bulur. Bu işlerin sonucunda yardımsever bir kimlik kazanmaya da başladığına işaret eder. Daha öncesinde, uzun yıllar çekilen maddi sıkıntıdan sonra gelen refah olarak da yorumlanabilir. Rüyada alınan kilo ile birlikte üzerinde elbise görmek hastalığın habercisidir. Fakat kısa sürede iyileşerek eski sağlığına kavuşmayı belirtir.

İlgili Yazı: Rüyada Dondurma Yemek Yorumları Herkes Gibi Sizi De Çok Şaşırtacak!

 

Rüyada Kilo Almak ve Maneviyat

 

Rüyalar, yorumlayan kişinin erdemine göre şekillenir. Bu yüzden rüyalarımızı herkese anlatmamızın doğru olmadığı söylenir. Daha ziyade alim kişilere anlatılmalı ve onların yorumlara dikkate alınmalıdır. Her rüya yorumlayan iyi niyetli olmayabilir. Başka bir deyişe göre kişinin dini inancı artar. Yani kilo almak maneviyat ile de yorumlanabilir. Rüyasında aşırı kilo alarak yürüyemeyecek hale gelen kişi günah işler. Kilo almasının yaşamını etkilememesi durumu ise menfaat olarak yorumlanır. Kendisi dışında birini şişman görmek anlatılanların, o kişi de gerçekleşeceğine işaret eder. Bazı alimler rüyada kilo almak olarak görülen rüyayı, zekât vermek olarak da yorumlar. Kazandığını malın zekatını vermeyen biri olarak tanımlanır.

 

Rüyada Kilo Almak ve Ailevi Durumlar

 

Rüyada, tartıda kaç kilo olacağını tam gören kişinin, bebek sahibi olacağı söylenir.  Uzun zaman beklenen ama sahip olunamayan bebek olarak tabir edilir. Eğer rüyanızda biri size kilo aldığınızı söylerse bu açıkgöz bir düşman veya görmüş geçirmiş bir yaşlı akrabaya işaret sayılır. Kaç kilo olduğunu görmek yeniliğe, sağlığa, refaha ve yardımseverliğe işaret eder. Bazı yorumcular, birisinden alınan fikir olarak da belirtiler. Rüyasında aldığı kiloyu söylememek, sırları olduğunu ve bu sırlarının ortaya çıkması olarak yorumlanır. 

Rüyada Kilo Görmek ve Ruhani Haller

 

 

Her rüya farklı yorumlamaya açıktır. Kişinin, ruh yapısı gün içinde yaşanan olaylar bilinçaltını değişik yönde etkiler. Bastırılmış bazı duygular bu sebeple rüyada ortaya çıkar. Bu da rüyada duygu karmaşası yaşamanıza sebep olur. Rüyada kilo almak da bu tarz bir duygunun sonucu olarak görülür. Kendisi ile barışık olmayan insanların rüyalarında kendilerini ispat etme çabası olarak da algılanabilir.

Bundan böyle En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın muazzam gücünü herkes gibi siz de fark edeceksiniz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, hayatınızın dönüm noktası olabilir.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

Daha bunlar gibi yüzlerce tuhaf ve motive edici yorum var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir